Nápoveda pre mobilné aplikácie

Prehrávanie rádia

Pre bezproblémové pripojenie a prehrávanie odporúčame pripojenie cez 3G sieť alebo Wi-Fi. Cez pomalé EDGE pripojenie sa môže stať, že sa aplikácia nepripojí. V tomto prípade skúste znížiť kvalitu mp3 streamu na najnižšiu a vyskúšajte sa znova pripojiť.

Dajte nám vedieť, čo chcete počuť

Dobré Rádio môžete počúvať cez mobilné aplikácie pre Android i iPhone. Tieto aplikácie vám umožňujú nielen počúvať mp3 stream Dobrého Rádia, ale umožňujú hlasovať za aktuálnu pesničku v éteri a poslucháči tak môžu jednoducho vyjadriť svoj názor.

Čím viac budete hlasovať za konkrétnu pesničku, tým viac ju budeme pre vás hrať. A naopak, ak sa vám niektorá pesnička nepáči, môžete nám dať jednoducho vedieť a budeme ju hrať menej.

Ako funguje hlasovanie?

Na displeji aplikácie máte tri tlačítka. Prvé slúži na spustenie a zastavenie prehrávania. Ďalšie tlačítko je tlačítko "Páči sa mi". Stlačením tohto tlačítka zahlasujete za aktálnu pesničku a dáte nám tak vedieť, že sa vám páči. Posledné tlačítko, je tlačítko "Nepáči sa mi". Stlačením tohto tlačítka nám dáte najavo, že sa vám aktuálna pesnička nepáči.

Kedy môžem hlasovať?

Tlačítka pre hlasovanie sú aktívne, len ak máte spustené prehrávanie a je aktivované hlasovanie. Na každú pesničku môžete hlasovať len raz. Akonáhle zahlasujete, tlačítka sa deaktivujú a následne môžete hlasovať až po zobrazení ďalšieho názvu pesničky.

Ako správne hlasovať?

Môže sa stať, že názov pesničky ktorá práve hrá sa zobrazí až o pár sekúnd neskôr ako začala hrať v rádiu. Preto počkajte pokým sa zobrazí názov pesničky a následne zahlasujte. Na každú pesničku môžete hasovať len raz.

Aktuálne štatistiky

Priamo vo svojej mobilnej aplikácii vidíte aktuálne štatistiky pre aktuálnu pesničku. Čísla vo vnútri tlačidiel zobrazujú aktuálne počty kliknutí na "Páči sa mi" respektíve "Nepáči sa mi" od poslucháčov. Môžete tak i vy okamžite vidieť aká je pesnička medzi poslucháčmi obľúbená a môže vás to motivovať k tomu, aby ste vyjadrili svoj názor.Dobré Rádio používa technológiu INNOVA OnAirBETA

INNOVA OnAir je systém pre rádiá, ktorý umožňuje poslucháčom hlasovť z mobilných zariadení a zaznamenáva tak spätnú väzbu od poslucháčov.